BALANSAS: skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms

 • Kraunamos nuotraukos
  1390 su PVM
  1790 Sutaupykite 400
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Vaida Kurpienė, Martynas Praškevičius, Aistė Šeibokaitė
  BALANSAS. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms

  Vilnius: Lapas, Aukso žuvys, 2016
  ISBN 978-609-95484-7-0
  www.leidyklalapas.lt, www.auksozuvys.lt

  266 puslapių, 61 receptas, 101 nuotrauka, lentelės ir kiti priedai, formatas 170x225x26

   

  Šiai knygai sukurti susitiko trys asmenybės – sveikos mitybos ekspertė Vaida Kurpienė, virtuvės šefas Martynas Praškevičius ir sportininkė mėgėja Aistė Šeibokaitė. Visi trys siekė pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su žmonėmis, kurie sportuoja savo malonumui ir nori maitintis skaniai, sveikai ir subalansuotai. Knygoje pagal sveikos mitybos principus sukurtus receptus papildo maistingumo verčių apskaičiavimai, visų knygos rengėjų bendrai rašyti patarimai, kaip teisingai pasigaminti, derinti skonius, kuo keisti neturimą ingredientą ar kodėl vertingas vienas arba kitas produktas.

  Ką valgyti pusryčiams, pietums ir vakarienei, kai sportuoji? Ar galima užkandžiauti? Kodėl norisi deserto? Kaip pasiruošti, kai laukia ypač aktyvi diena gryname ore ar varžybos? Kodėl taip svarbu išsimiegoti? Į šiuos klausimus knygoje atsako sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė, studijos „Sulieknėk sveikai“ vadovė.

  „Savo receptais noriu išmokyti ir jus naujų patiekalų ruošimo būdų ar nedidelių technikų, kaip iš paprastų šviežių produktų pasigaminti gilaus ir išieškoto skonio turinčius sveikus patiekalus. Tai – mano, virtuvės šefo, misija,“ – sako Martynas Praškevičius, restorano „Stebuklai“ šeimininkas.

  Mitas, kad siekdami gerų rezultatų sportininkai mėgėjai kasdien turi valgyti tik sausą vištieną ir varškę! Knygos autoriai įrodo, kad sveikas, teisingai pagamintas ir laiku valgomas maistas ne tik suteikia energijos, bet taip pat gali būti be galo gardus.
  -------
  Tekstai Vaida Kurpienė
  Receptai Martynas Praškevičius
  Idėja Aistė Šeibokaitė

  Fotografas Robertas Daskevičius
  Redaktorės Ūla Ambrasaitė, Sigita Pūkienė
  Kalbos redaktorius Vytautas Kardelis
  Knygos dizaineris Zigmantas Butautis
  Tekstus recenzavo dietologė dr. Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė
  Maistingumo vertes skaičiavo Akvilė Sutkaitytė