JuneJuly

 •                                                                           

  JUNEJULY – vanduo, pradėtas gaminti hidreologams radus vietą, kuri yra tinkama natūralaus geriamojo vandens gavybai. Ta vieta – tūkstančius metų tekančios Šventosios upės slėnyje.
  Šio regiono vanduo, kaip tinkamas gerti ir pasižymintis unikaliomis geriamojo vandens savybėmis, archyvuose minimas nuo 1850 metų.
  Idėja pradėti geriamojo vandens buteliuose gamybą kilo norint prisidėti prie sveiko gyvenimo būdo populiarinimo globaliniu mastu.
  2012 metais sukūrėme prekės ženklą JUNEJULY ir nuolat dirbome tam, kad šį ženklą galėtume reprezentuoti ant inovatyvaus ir novatoriško dizaino produkto – geriamojo vandens buteliuose.
  JUNEJULY vandenį išgauname iš 147 m gylio gręžinių. Ištyrę laboratorijose, įsitikinome, kad vanduo, praeidamas giliuosius žemės sluoksnius, natūraliai išsigrynina ir įgauna mineralinių medžiagų junginių, ypač tinkamų kasdieniam vandens vartojimui.

  JUNEJULY vandenį pilstome į išskirtinio dizaino, ergonomiškus, keturių skirtingų talpų butelius įvairiems vartotojų poreikiams patenkinti.
  Butelį yra ypač patogu paimti, dėl to jis negali išslysti iš rankų, net jei rankos yra šlapios sportuojant ar leidžiant laiką su šeima gamtoje. Universali pakuotė pritaikyta skirtingiems vartotojų segmentams!
  Vandenį pilstome į keturių skirtingų talpų – 0,5 l, 1 l, 2,5 l, 5 l plastikinius butelius.
  0,5 l, 1 l ir 2,5 l buteliai – stačiakampio formos, todėl galima talpiai sudėti juos bet kur, neužimant daug vietos. Du 2,5 l buteliai užims mažiau vietos šaldytuve nei vienas 5 l butelis.
  4 cm dydžio butelio kaklelį sukūrėme tam, kad kiekvienas vartotojas, norėdamas galėtų pasigaminti bet kokio skonio gėrimą. Padalijus citriną į keturias dalis, lengvai galima įmesti ją į butelį ir pasigaminti natūralų, lengvai paruošiamą, gaivų gėrimą.
  Visi JUNEJULY buteliai turi dvigubo vaizdo etiketes, kurios parodo krištolinį vandens skaidrumą. 

  Prekių nėra.