Kombučia Su šaltalankiu ir apelsinais, BūkČia 250 ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  195 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Būkčia Kombučia
 • Kilmės šalis: Lietuva
  Talpa: 250 ml.
  Kiekis: 1 vnt.

  Depozitas (1 vnt.): 0,10 € įskaičiuotas. 

   

  "Ryški spragsinti sveikata”

  Ko reikia, kai užeina liūtys, dangus apsitraukia pilkuma, o vasaros nuotykiai, atrodo, jau seniai liko praeityje? Ogi kažko ryškaus ir linksmo, kaip kad šaltalankių ir apelsinų skonio smagiai spragsinti “Būkčia” kombučia!
  Sakoma, kad oranžinė spalva kuria gerą nuotaiką ir veikia kaip priešnuodis depresijai, tad visų pirma galima pasidėti “Būkčios” buteliuką ant stalo ir ilgai į jį žiūrėti. Na, o jei vėstant orams pradeda perštėti gerklę, rekomenduojame išbandyti kombučerio Martyno paslaptį – išgėrus šiek tiek atšilusios kombučios, skausmas yra lyg ranka nuimamas. Kitas variantas - tiesiog nieko nelaukus išmaukti smagios ir sveikos energijos dozę! Šis skonis yra turbūt pats “limonadiškiausias” iš visų, tad puikiai tinka ir tiems, kurie dar niekada nėra ragavę kombučios.

  Mes džiaugiamės turėdami galimybę pirkti šviežias, ekologiškas lietuviškas šaltalankių sultis iš “Amberry” ūkio, kurio savininkai yra tikri šaltalankių entuziastai ir mus jau įtikino šių uogų nepaprastomis savybėmis, o apelsinų sultis spaudžiame patys. Taigi, į sveikatą!  

  Laikymas - šaldytuve 2-6C temperatūroje.
  Atidarius rekomenduojama suvartoti per keletą dienų.

  Tai nealkoholinis gėrimas, pagal įstatymus gali būti nuo 0 iki 1,2% alkoholio (panašiai kaip giroje ar kituose
  fermentuotuose sveikuose produktuose).