Prekių katalogas

Pastopoly

  • PASSIONE E GUSTO ITALIANO! „Pastopoly“ – tai aukščiausios kokybės švieži naminiai makaronai bei Italijoje pagaminti išskirtiniai produktai. „Pastopoly“ makaronus gaminame su meile ir pagal senas Itališkas tradicijas. Naudojame tik natūralius ingredientus. Propaguojame Slow Food ir Local Business filosofiją. Mieliau renkamės mažus ūkininkus, o ne mižiniškas industrijas.

    „Pastopoly“ istorija gimė iš lietuvių meilės saulėtai Italijai ir italo Sergio troškimo atvežti dalelę šios gurmaniškos šalies į Lietuvą. Pastopoly įkūrėjas, Sergio, save apibūdina taip – Cuoco per passione – virėjas iš aistros. Nors jo tikroji profesija – advokatas, jis su malonumu iškeičia teisininko togą į virėjo prijuostę. Meilė virtuvei bei tikros itališkos tradicijos buvo perduotos iš kartos į kartą dar saulėtoje Sicilijoje, iš kur yra kilęs jis ir jo šeima.

    „Pastopoly“ istoriją rašyti pradėjome gamindami šviežius makaronus, kurie greit tapo išskirtiniu „Pastopoly“ produktu. Mūsų šviežutėliams makaronams ypatingą skonį suteikia Italijoje pagaminti semola (stambiai maltų kietagrūdžių kviečių) miltai, o gaminame juos naudodami tik aukščiausios kokybės bronzines formas, dėl kurių grublėtas makaronų paviršius geriau sugeria padažus. „Pastopoly“ švieži makaronai gaminami be kiaušinių, todėl puikiai tinka ir patiems mažiausiems valgytojams, ir turintiems alergiją ar veganams! Italijoje be kiaušinių makaronai gaminami tik su nerafinuotais kieto grūdo miltais, kurie yra kvapnūs ir labai maistingi. Vos atidarę pakelį, pajusite auksinių kviečių aromatą, kuris jus nukels į saulėtą Italiją. O trumpas makaronų virimo laikas pradžiugins visus skubančius ir padės paruošti ne tik greitus, bet ir skanius bei pilnavertiškus patiekalus. Šiandien ne vienas pasakys, kad be šių šviežių makaronų nebeįsivaizduoja savo raciono, juos valgyti įpratinome net ir tuos, kurie anksčiau makaronų net nemėgo.

    Prekių nėra.