Persimonai, 1 kg.

 • Kraunamos nuotraukos
  290 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Adida
 • Kilmės šalis: Ispanija
  Svoris: 1 kg.

   

  Iš Ispanijos ūkių, laukų, švieži, chemiškai neapdoroti vaisiai.

  Persimonuose yra du kartus daugiau maistinių skaidulų ir naudingų mikroelementų nei obuoliuose. Juose taip pat daug antioksidantų. Vaisiuose gausu vandens, baltymų, angliavandenių, organinių rūgščių, rūgimo medžiagų. Jie turtingi kaliu, kalciu, magniu, fosfotu ir geležimi, o taip pat vitaminais A, C, P.

  Persimonai yra dietinis produktas, dėka vaisiaus sudėtyje esančio pektino jį tinka vartoti, kai vargina virškinimo sutrikimai. Vaisius naudojamas liaudies medicinoje gydant skrandžio ligas. Didelė cukraus (beveik 18 proc.), kurį sudaro gliukozė ir fruktozė koncentracija palaiko širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, maitina širdies raumenį, bet gliukozės lygis kraujyje pavojingai nepakyla. Vienok, diabetikams persimonų geriau nevartoti.

  Persimonuose esantis magnis sumažina akmenų inkstuose susidarymo tikimybę, o vitaminas A saugo nuo vėžio. Vitaminai C ir P stiprina kraujagysles. Vaisius turi šlapimą varantį poveikį bei tonizuojančių savybių. Ramina nervų sistemą, padidina darbingumą, mažina galvos skausmą.