Piprės ūkis

 • Piprės ūkis - lietuviškas ūkis, auginantis įvairių rūšių aitriąsias paprikas, prieskonines žoleles ir tradicines daržoves, tačiau gaminantis
  netradicinius, naujus, išsiskiriančius iš kitų lietuviškus produktus. Piprės ūkio veiklos tikslas - užauginti, pagaminti ir pateikti kokybiškus produktus Jūsų stalui. Mums svarbiausia - išsaugoti natūralumą ir kokybę. Piprės ūkyje paprikos, daržovės ir žolelės auginamos nenaudojant jokių cheminių trąšų, taip pat nenaudojama cheminė augalų apsauga. Iš užaugintų aitriųjų paprikų, daržovių ir prieskoninių žolelių gaminami prieskoniai, pagardai, marinuotos aitriosios paprikos saldūs džemai.

  Veiklos šūkis - aštru, saldu, gardu!

  Siekiant patenkinti daugumos vartotojų poreikius, atsakingai tobulinami esami ir kuriami nauji receptai, todėl produktai yra išskirtinio skonio ir kokybiški. Vertinantys kokybę ir naujoves, tikrai suras sau patinkantį produktą. Linkime Jums atrasti gyvenimo skonį!

  Piprės ūkyje auginami aitriųjų paprikų porūšiai:
  Cayenne, Jalapeno, Tabasco, Trinidad Scorpion, Trinidad Moruga, Bhut Jolokia, 7Pod, Bubba, Habanero, Aji Amarilo, Jamaican Hot pepper, Satan's kiss, Starfish, Red savana, Naga viper, Buch T Pepper, Monkey face, Penis pepper, Serrano, White Habanero, Small cherry ir kt. 

  Prekių nėra.