Vaida Kurpienė: LIEKNA VISAM GYVENIMUI

 • Kraunamos nuotraukos
  1099 su PVM
  1499 Sutaupykite 400
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Leidėjas: Valgau sveikai
  Leidimo metai: 2018

  Puslapiai: 288

   

  Vaida Kurpienė - mitybos specialistė, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjusi garsiai kalbėti apie tai, kad, norint atsikratyti antsvorio, reikia... sočiai valgyti! Pati ne kartą lieknėjusi ir vėl priaugusi nemenko antsvorio, paruošė programą, kuri moko ne badauti, bet laikytis tinkamo mitybos režimo, ne kankinti save, bet išsiugdyti naujus įpročius, ne barti save už suvalgytą pyragėlį, o pagirti už tai, kad suvalgei TIK vieną vietoje trijų...

  Vaidos Kurpienės sveikos mitybos kursus bei seminarus jau išklausė tūkstančiai žmonių, ji teikia asmenines konsultacijas, rengia mitybos planus, rašo straipsnius spaudai, yra dažna televizijos laidų dalyvė.

  ŠIOS KNYGOS TIKSLAS - PASKATINTI PRADĖTI DABAR

  Dabar skirti vos 15 minučių pokyčiams, o ne žadėti tai padaryti kada nors, kai bus daugiau laisvo laiko, nuo pirmadienio ar nuo kito mėnesio pirmos dienos. Į šią knygą sudėjau motyvus, paaiškinimus ir įgyvendinamus patarimus, kuriuos galima atlikti šią akimirką, o ne laukti rytojaus. Norėjau, kad šią knygą galėtų skaityti ir tas, kuris viską žino apie lieknėjimą, ir tas, kuris nieko nenusimano apie sveiką mitybą.

  Vaida Kurpienė

  Ši knyga padės įveikti sunkumus ir išsiugdyti pasitikėjimą savimi. Patarčiau ją perskaityti kiekvienam, kuris net po kelių nesėkmingų bandymų keisti savo maitinimąsi ir gyvenimo būdą giliai širdyje tiki, kad gali gyventi sveikiau nei iki šiol.

  dr. Rūta Petereit gydytoja dietologė

  Jei ne kartą pagalvojote, kad jūsų svoris per didelis, o sveikata per prasta, jei pilvukas ar šlaunys nebe tokie, kokius norėtumėte matyti, pats laikas atsiversti šią knygą. Ji yra tas pirmas žingsnis, nuo kurio lengvai ir sklandžiai gali prasidėti jūsų pokyčiai!

  Ineta Stasiulytė aktorė

   

  facebook.com/vaida.kurpiene
  @vaidakurpiene_sveikamityba

  WWW.SULIEKNEK.LT


  VAIDA KURPIENĖ LIEKNA VISAM GYVENIMUI