Prekių katalogas

Baltų ledai

 •  

  Baltų ledai: gurmaniškas desertas. BIO

  LEDŲ SKONIAI

  Baltų ledų skoniuose suskamba vienas kitą papildančių natūralių aukščiausios kokybės produktų kvapai ir skoniai. Tradicinis desertas - ledai – naujai atgimė vyriausiajai Baltų ledų gamybos technologei suderinus Italijos ledų gamintojų meistrystę su trupučiu fantazijos ir Azijos virtuve . Eksperimentuojant su , kedrais, kanapėmis, levandomis, kardamonu, juodaisiais pipirais ir kitais ingredientais, kurių visai nesitikėtume rasti leduose, buvo sukurti visiškai unikalių, ypatingų skonių ledai.

  Dabar parduotuvėse galima rasti 11 skonių “Baltų ledus”, kurių unikalumą atsiskleidžia ne tik ingredientai, bet ir vartojimo ypatingumas – BALTŲ ledai nėra vien karštos vasaros dienos desertas, bet gurmaniškuose maisto deriniuose atsiskleidžiantis produktas.

  KODĖL VERTA PARAGAUTI BALTŲ LEDŲ?

  IŠ NATŪRALIŲ PRODUKTŲ, KAIP NAMINIAI LEDAI. Gaminami iš aukščiausios kokybės natūralių produktų, atkeliaujančių iš viso pasaulio.
  GURMANIŠKŲ SKONIŲ ĮVAIROVĖ. Ledai išsiskiria visiškai unikaliu skoniu, gimusiu derinant Europos ir Azijos ingredientus bei gamybos technologiją.
  BE DIRBTINIŲ KVAPŲ IR DAŽIKLIŲ. Natūraliai ryškias spalvas ir autentiškus kvapus suteikia itin kokybiški ingredientai.
  BE KONSERVANTŲ. Baltų ledų sudėtyje nėra pridėtinių konservantų.

  AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PRODUKTAI

  Baltų ledai sukurti tiems, kurie nori šeimą ir svečius nustebinti ne tik gurmaniškais, bet ir sveikais desertais, ir naminiais ledais. Iš skirtingų pasaulio vietų atkeliaujantys natūralūs produktai kruopščiai atrinkti, patikrinti, subrandinti saulės ar pagaminti aukščiausios kokybės sąlygomis. Ingredientai, pvz., uogos ir vaisiai, kedrų ar kanapių pasta yra tik natūralių ryškių spalvų ir kvapų. Lietuviška produktų kokybė: šviežia grietinėlė, natūralus pienas ir kiaušinių tryniai – skonio garantas. Ledų gamyboje naudojame bio stabilizatorių - tai ypatingai prabangus ir kokybiškas produktas.

  “CRAFT” LEDAI

  Baltų ledai gaminami šalia Vilniaus Pikutiškių kaime, „Craft“ manufaktūroje, nedidelėmis partijomis, daug dėmesio skiriant kiekvienos jų skoniui ir kokybei išgauti. Šios technologijos dėka BALTŲ ledų technologai sugeba ledų receptūrose nenaudoti cheminių priedų, kvapiklių, dažiklių ir pan. Būtent dėl to gaunamų galutinių produktų partijos būna visiškai unikalios, o ledai -skanūs ir švieži kaip naminiai ledai. 

  Prekių nėra.