Prekių katalogas

Gamtos Bučinys

 • KAIP ATSIRADOME?
  Gamtos bučinys – didelės meilės gamtai ir gyvenimui, aistros maistui ir sveikai gyvensenai, o taip pat ir asmeninių poreikių rezultatas. Ilgą laiką patys propaguodami augalinę mitybą, ieškodami ir eksperimentuodami, sukaupėme vertingos patirties ir žinių. Valgydami gyvą, natūralų, organizmui būtinų mikroelementų turtingą maistą, jautėmės žvalūs ir kupini energijos. Tapome atsparesni ne tik įvairioms ligoms bet ir emocinei, psichologinei įtampai. Pasaulis atrodė gražesnis bet tuo pačiu darėmės vis reiklesni ir išrankesni. Rinkoje rasti aukščiausios kokybės gaminius, už protingą kainą ir tikrai patikimos kilmės, ne taip paprasta. Greitai įsitikinome, kad geriausias – savomis rankomis pasigamintas supermaistas. Visgi, atradimo džiaugsmas didžiausias, kai juo dalinamasi su kitais. Taip 2017-iais gimė „Gamtos bučinys“.

   

  KODĖL VERTA RINKTIS MUS?
  Geras virtuvės šefas žino – ir gurmaniškiausias patiekalas bus nieko vertas, pagamintas iš prastų ingredientų. Šiuo principu vadovaujamės ir mes – viskas prasideda nuo sėklos. Didžiausią darbą Gamtos bučinio produkcijoje atlieka pati Gamta.

  Vietiniai ūkiai

  Kad rasti, kas geriausia, patys vykstame į įvairius pasaulio kampelius. Žinome, kad skaniausi kedro riešutai auga Rusijoje, saldžiausios datulės – Saudo Arabijoje, o kanapėlė gardžiausia – iš Lietuvos laukų. Stebime kaip ir kur auginami, džiovinami būsimi ingredientai. Džiaugiamės, galėdami kurti glaudžius santykius su lokaliais augintojais, smulkiais ūkiais ir palaikyti vietos ekonomiką.

   

  Patikrinta ir patikima

  Stengiamės pirkti tik iš pirmų rankų. Taip sutrumpinamas žaliavų kelias iki mūsų ir užtikrinamas maksimalus jų šviežumas. Turėdami galimybę tiesiogiai valdyti visą procesą, galime garantuoti: viskas, kuo su jumis dalinamės – saugu, maistinga ir tikra.

   

  Ekologiška, natūralu

  Siūlome tik natūraliai gamtos subrandintus, sunokintus, maistingųjų medžiagų prisotintus vaisius, riešutus ir sėklas. Jokių pesticidų ar sintetinių trąšų. Jokių dažiklių, pridėtinio cukraus, stabilizatorių, emulgatorių, nitratų ar sintetinių priedų. Tausodami natūralius resursus ir ekosistemas griežtai nenaudojame palmių aliejaus, genetiškai modifikuotų organizmų (GMO).

   

  Vaisių džiovinimo tradicijos

  Visi Gamtos bučinio gaminiai – 100 proc. rankų darbo, gerbiant senąsias tradicijas. Džiovinimui atrenkami tik labiausiai prinokę vaisiai, o visą džiovinimo procesą valdo patyrusios akys ir rūpestingos rankos. Tik natūraliai – saulėje ar pavėsyje – džiovinant vaisius išsaugomos visos jų vertingosios maistinės savybės.

   

  Aktyvizuojančios mineralinės girnos

  Riešutai ir sėklos apdorojami šimtmečių senumo technologija – iš kalnų mineralizacijos paveiktų uolienų pagamintomis girnomis. Malimo metu riešutai ir sėklos natūraliai prisodrinami mineralais, aktyvizuojamos juose esančios maistinės medžiagos. Išgaunamos išskirtinės konsistencijos riešutų ir sėklų sviestai – supermaistas, kurį lengvai įsisavina žmogaus organizmas. Tokios riešutų ar sėklų pastos užtenka kur kas mažiau, kad gauti reikiamą maistinių medžiagų kiekį.


  KAM SKIRTAS GAMTOS BUČINYS?
  Maistingi ir kupini gyvos energijos, mūsų gaminiai tinka absoliučiai visiems, kas vertina skanų, gyvą, pilnavertį maistą. Dėl aukšto lengvai įsisavinamų naudingųjų medžiagų kiekio, Gamtos bučinio produktai ypač naudingi dirbantiems intensyvų fizinį ar protinį darbą, sportuojantiems žmonėms, augančiam vaiko organizmui. Jie kuo puikiausiai tinka vegetarams, veganams, didžioji dalis – ir žaliavalgiams. Gamtos bučinys – kiekvienam, kuriam rūpi kontroliuoti savo mitybą, žinoti ką, iš kur, ir kodėl renkasi valgyti. Tikime, kad kokybiškas ir gyvas maistas pakylėja savijautą į naujas aukštumas. Skanaus!

  Prekių nėra.