Prekių katalogas

Genutės uogainė

 • Ekologinis Sakalauskų ūkis ir vaisių – uogų daržovių | Perdirbimo cechas „Genutės uogainė“

  Ūkyje vadovaujamės išskirtinai tik ekologiniais principais, siekiame tausoti aplinką, žemės nealinti, o jai atsidėkoti. Tikime, kad tik tokiu būdu užauginta produkcija yra kokybiška, patikima bei vertinga.
  Su kiekvienais metais ūkis keičiasi, „bręsta“, tačiau pagrindinė šaka išlieka ta pati - uogininkystė, sodininkystė. Auginame juoduosius ir raudonuosius serbentus, avietes, braškes, gervuoges, šilauoges, svarainius, putinus, šermukšnius ir kitus retesnius uoginius augalus. Turime nedidelį sodą, šiek tiek auginame retesnių daržovių, pvz. smidrai.
  Ūkyje įkūrėme „Genutės uogainės“ uogų perdirbimo cechą, kuriame šiuo metu gaminame daugiau kaip 30 įvairių produktų rūšių. Produkciją sudaro uogienės, džemai, tyrės, sultys, sirupai, džiovinti produktai, saldainiukai ir t.t. Mūsų uogienės išsiskiria savo gamyba, jas verdame pagal tradicinius metodus, nepridedant papildomai jokių tirštiklių ar vandens, o kokybę garntuojame, nes žaliavas užsiauginame patys savo ūkyje.

  Mūsų ūkis yra ekologinis, sertifikuotas VŠĮ Ekoagros, o gaminami produktai taip pat. Stengiamės užauginti ir pateikti sveikus produktus savo klientams, juk uoga - karalių maistas, todėl ji būtinai turi būti švari, kad praturtintų mūsų organizmą vitaminais.

  Prekių nėra.