Prekių katalogas

Gėrybė, UAB Alkepa

 • Mūsų šeima turi pomėgį – ieškoti kokybės. Dar turime ir rimtą silpnybę – be galo mėgstame saldumynus. O tai ir yra dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių gimė Gėrybė.

  Na iš tikrųjų yra dar viena, ko gero svarbiausioji, – mūsų sūnus. Tai jam gimus, pradėjome ieškoti sveikesnių alternatyvų mūsų mėgiamiems saldumynams, su švaresne sudėtimi ir mažiau nepažįstamų ingredientų.

  Taip desertas po deserto, keičiant miltus riešutais, sviestą ir grietinėlę – ekologišku kokoso kremu ir kakavos sviestu, įberiant uogų ir dekoruojant savo rankomis gamintu šokoladu, iš vos trijų ingredientų, nejučia iškeitėm savo ištikimą meilę tradiciniams skanėstams, į šią naują dar nepažintą bičiulystę. O ir Jonui labai pasisekė augti šalia mūsų natūralių gėrybių gamyklėlės, kurioje visada pasiekiami šviežiausi ir sveikiausi, tik natūraliai saldinti gardumynai, kuriuos jam valgant ir mums ramu.

  Šiandien Gėrybė su dideliu džiaugsmu keliauja po visą Lietuvą, atrasdama kavinių ir viešbučių, kurie ieško ir vertina kokybę, ir tikrą skonį. Taip pat labai džiaugiamės, kad po intensyvaus, beveik metus laiko užtrukusio darbo, Gėrybės desertai tapo pasiekiami visiems žmonėms visoje Lietuvoje, taip net Nidoje!

  Tai didelis pasiekimas mums, nes nuo pat pradžių patys maloniai nustebę natūralių ingredientų nepakartojamais skoniais ir galimybės, troškome, kad juos patirti galėtų kuo daugiau žmonių.

  Mums rūpi ne tik, ką dedame į burną, bet ir kokį pėdsaką mūsų auganti šeimos kompaniją palieka po savęs. Todėl desertus pakuojame į žemei draugiškas, pilnai perdirbamas pakuotes, o jiems gaminti naudojame tik žaliąją energiją. Nors esame nedideli, bet tikim, kad kartu mažais žingsneliais galime prisidėti prie sveikesnės ateities mums ir mūsų vaikams.

  Linkėjimai nuo jūros ir mūsų,
  Agnė ir Raimondas