Juodieji ridikai, 1 kg.

 • Kraunamos nuotraukos
  330 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stragių Ekologinis ūkis
 • Kilmės šalis: Lietuva
  Ekologiška prekė: Taip

  Svoris: 1 kg.

   

  Juodieji ridikai ir jų sultys pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, mažina uždegimus, skystina gleives, palengvina atsikosėjimą, skatina šlapimo bei tulžies išsiskyrimą, skatina virškinamųjų skrandžio sulčių išsiskyrimą.
  Ši daržovė ypač naudinga sergantiesiems kokliušu, ūmiu arba lėtiniu bronchitu, bronchine astma, plaučių tuberkulioze, šlapimo pūslės bei šlapimtakių akmenlige, tulžies pūslės bei jos latakų akmenlige, o taip pat kamuojant pabrinkimams.
  Juodieji ridikai – stipriausi augaliniai stimuliatoriai.
  Ši daržovė padeda atitolinti gresiančią aterosklerozę, jų ląsteliena skatina žarnyno peristaltiką, daro teigiamą įtaką medžiagų apykaitai ir padeda pašalinti iš organizmo cholesterolį, dėl to šios daržovės šakniavaisiai yra puiki širdies bei galvos kraujagyslių aterosklerozės gydymo ir profilaktikos priemonė.
  Ridikuose gausu B, C grupės vitaminų, eterinių aliejų, angliavandenių, fermentų ir kitų žmogaus organizmui naudingų medžiagų. Šiose daržovėse esantis bromas padės nusiraminti ir atsipalaiduoti, o fitoncidai ir antimikrobinė medžiaga lizocimas apsaugos organizmą nuo infekcijos. Juodasis ridikas aprūpins širdį ir raumenis kaliu.