Prekių katalogas

LABU skanėstai

 • LABU – tai Lietuvoje užaugintų vaisių, uogų ir daržovių tyrės džiovinti skanėstai, sukurti bendradarbiaujant su Lietuvos mokslininkais, pritaikant inovatyviausias ir pažangiausias mokslines žinias, kas leidžia produkte išlaikyti maksimaliai maistinių medžiagų, skaidulų ir vitaminų. Skanėstai gaminami moderniose mokslo laboratorijoje, kas leidžia mums laikytis aukščiausių kokybės standartų ir naudoti inovatyviausias gamybos technologijas.

  Produktai išsiskiria tuo, kad į juos patenka visa vaisių valgomoji dalis: sultys, minkštimas ir susmulkinta odelė, kurioje, priklausomai nuo žaliavos rūšies, yra nuo 30 iki 60 proc. žmogaus organizmui reikalingų biologiškai vertingų medžiagų (fenolinių medžiagų, vitaminų, ląstelienos, pektino ir kt.).

  Džiovinimo metu iš vaisių vanduo yra pašalinamas, todėl visos medžiagos yra 4-5 kartų labiau sukoncentruojamos. Vaisiai sukoncentruoja ir cukrų, ir rūgštį, todėl džiovintų vaisių, uogų ir daržovių skonis yra labiau koncentruotas nei įprastai. Taip pat džiovintuose gaminiuose sukoncentruota daugiau vitaminų, maistinių skaidulų, fenolinių ir kitų svarbių mums vertingų medžiagų. 

  LABU yra inovatyvus, progresyviai mąstantis, besirūpinantis sveikata prekės ženklas. Mes tikime, kad svarbu rasti balansą tarp skanaus ir naudingo; natūralaus ir maistingo, subalansuoto; tarp proto ir norų, svajonių. Todėl mūsų prekės ženklas yra sukurtas, skirtas būti kartu ir sveikas, ir labai skanus, tikras valgymo malonumas, kad būtų galima mėgautis ir maitintis, puoselėti sveikatą, spinduliuoti gyvenimo džiaugsmą. Su LABU visada smagu, sveika ir skanu!

  LABU siekia, kad sveikesnis gyvenimo būdas būtų visiems prieinamas, kad būtų paprasta patogu ir smagu jo laikytis.

  LABU tikslas – tapti tuo mažu blyksniu, kuris pakreptų kažkieno gyvenimą geresne, pozityvesne, sveikesne linkme, tai mūsų misija būtų pateisinta.  

             

  Prekių nėra.