Prekių katalogas

LiQberry

 • Natūralus – daugiafunkcinis – ekologiškas produktas – LiQberry MIŠKO UOGŲ PASTA – 100 % miško uogos. Be pridėtinio cukraus, konservantų, dažiklių ir vandens.

  LiQberry mokslininkų sukurta ir užpatentuota nauja HTD technologija uogoms perdirbti. Kavitacijos, aukšto slėgio ir žemos temperatūros hidrolizės metodu gaunamas naujas produktas – UOGŲ PASTA. Perdirbant šiuo būdu, naudingosios medžiagos išgaunamos iš visų uogų dalių – ne tik iš minkštimo, bet ir kauliukų bei žievelės, būtent dėl to pasta tampa naudingesnė nei šviežios uogos. Paprastai šias uogų dalis praryjame nekramtę ir jos mūsų žarnynu praeina neįsisavintos, nes atlieka natūralų organizmo „šluotos“ efektą ir pašalina bei pačios kartu pasišalina su nereikalingomis medžiagomis, tačiau taip prarandame turtingas naudingomis maistinėmis savybėmis uogų dalis. UOGŲ PASTA Jums siūlo maksimalią miško uogų naudą.
  Novatoriška HTD technologija leidžia „išlaisvinti ir įtraukti“ į produkto sudėtį organizmui reikalingas medžiagas, tokias kaip: polifenoliai, organinės rūgštys, polinesočiosios riebalų rūgštys Omega-3, Omega-6, vitaminai C, B ,E, kalcis, magnis, manganas ir fosforas.


  Vartojimo galimybės:
  • Vartoti gryną rekomenduojamomis dozėmis (pvz.: suaugusieji: 1-2 valgomieji šaukštai (25-50 ml) 2-3 kartus per parą prieš ar po valgio; vaikai: virš 3 metų amžiaus po 1 arbatinį šaukštelį (5 ml) per parą).
  • Kaip pagardą maistui (gardu su varške, blynais, pyragu, ledais, kokteiliais, švelnučiais, net mėsos ir kitais patiekalais).
  *Daugiausiai naudingųjų uogų savybių organizmas pasisavina vartojant pastą gryną.

  Rekomenduojama vartoti 2,5 – 3 mėnesius. Prieš vartojimą suplakti. Atidarius, laikyti šaldytuve ir suvartoti per 30 dienų. Nerekomenduojama vartoti žmonėms alergiškiems pasirinktos pastos uogoms.
  Organizmo ląstelės beveik visiškai įsisavina biologiškai aktyvius komponentus, kurie sudaro „LiQberry“ UOGŲ PASTĄ. Todėl reguliariai naudojant, „LiQberry“ pasta gali būti labai naudinga Jūsų organizmui.

  Pakuotė: stiklinis 500 g butelis su užsukamu dangteliu.

  Lietuvoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

  Prekių nėra.