Prekių katalogas

Oaty

 • OATY - maistinga ir skanu! 

  OATY atsirado iš didelio noro skaniai ir sveikai patenkinti pagrindinį mūsų poreikį maistui. Šiuolaikinėje mus supančioje aplinkoje, maistingo ir vertingo maisto klausimas yra aktualus kaip niekada, o apie tai, kokie svarbūs yra sveiki maisto produktai kasdieniame mūsų racione girdime nuolatos. Tačiau vertingų ir maistingų produktų paieškos tiek internete, tiek parduotuvių lentynose yra nelengvas iššūkis kiekvienam. Ypač, jei norime, kad tai būtų ne tik sveikesni, bet dar ir skanūs užkandžiai. Žinodami, kad dažnas su tuo susiduria, į pagalbą Jums ateiname mes. OATY – maistingi ir skanūs užkandžiai kiekvienai dienai. 

  OATY užkandžiai, tai šiuolaikinį greitą gyvenimo būdą puikiai praturtinantys maistingi produktai. Kruopščiai renkamės tiekėjus, nes mums svarbi mūsų produktų gamyboje naudojamų ingredientų kilmė ir kokybė. Jūs mums rūpite, todėl mes naudojame tik natūralius produktus, be priedų ir be konservantų. Žinome, kad tai rūpi ir Jums. 

  Be pridėtinio cukraus
  Avižiniai užkandžiai OATY yra ne tik labai maistingi, bet ir daug sveikesni, nei įprastiniai javainiai. Visų OATY produktų sudėtyje nėra nepageidaujamo pridėtinio cukraus. 

  Be konservantų
  OATY produktų gamyboje nėra naudojami konservantai, kurie mūsų organizmui yra žalingi. Taip pat atsirenkami produktai, neturintys šių priedų savo sudėtyje. 

  Skaidulinių medžiagų šaltinis
  Dauguma ingredientų, iš kurių gaminami avižiniai užkandžiai OATY, sudėtyje turi daug skaidulinių medžiagų. OATY - skaidulinių medžiagų šaltinis! 

  Prekių nėra.