Prekių katalogas

Orivego

 • Esame šiuolaikiniai Lietuvos miesto žmonės – daug dirbantys, aktyviai leidžiantys laisvalaikį ir, aišku, besirūpinantys savo sveikata, todėl mums svarbu sportas ir sveika mityba. Kažkada gyvenime ateina laikas, kai susimąstome apie “sveikatą”, jeigu norime gerai jaustis ir gerai atrodyti. Kaip ir daugelis, ieškančių geros savijautos receptų, atradome, kad vartodami daugiau augalinės kilmės produktų, tampame energingesni, didėja mūsų darbingumas ir gerėja fizinė bei emocinė būklė.

  Iš pradžių riešutų sviestą gaminome tik sau ir draugams. Jų teigiami atsiliepimai ir didėjanti mūsų produktų paklausa paskatino veikti, todėl 2017 metais nusprendėme išlįsti iš namų virtuvės ir įkurti įmonę – mūsų aistra natūraliam augalinės kilmės maistui tapo prekės ženklu ORIVEGO. ORI reiškia kilmę (angl. origin), o VEGO – tai nuoroda į augalus (angl. vegetable).

  Norėjome, kad mūsų produktai būtų paprasti, maistingi ir geresni nei tuo metu galėjome rasti rinkoje, todėl visus metus rinkome informaciją, ragavome begalę skirtingų produktų, tobulinome receptūras, ieškojome mūsų aukštus kriterijus atitinkančių žaliavų, išskirtinio dizaino pakuotės, tinkamų gamybos patalpų ir patikimos įrangos, kad galėtume pagaminti ir pristatyti natūralius, aukštos kokybės ORIVEGO produktus.

  Renkamės tik natūralius, ekologiškus ingredientus iš sertifikuotų partnerių, nenaudojame pridėtinio cukraus, palmių riebalų ir kitų blogybių, nes kiekvieno produkto gamybos procesas mums įdomus taip pat, kaip ir galutinis rezultatas. Esame maža įmonė ir galime sau leisti skirti daug dėmesio kiekvienai gamybos grandinei – sustoti ir pagalvoti, kaip viską padaryti geriau. Norime, kad kiekvienas mūsų produktas būtų paruoštas tobulai.

  Mūsų produktai yra:

  Natūralūs
  ORIVEGO produktai yra 100% ekologiški. Visas mūsų gamybos procesas sertifikuotas Europos Sąjungos ekologiniu sertifikatu, todėl galime užtikrinti, kad ORIVEGO produktai yra natūralūs ir kokybiški.

  Paprasti
  Gaminame tik iš paprastų, gerai žinomų ingredientų, kurie yra ne tik skanūs, bet ir naudingi žmogaus sveikatai. Mūsų produktuose nerasite hidrintų riebalų, pridėtinio cukraus, konservantų ir kitų, žmogaus organizmui žalingų medžiagų. Paprasta ir aiški produktų sudėtis – mūsų pagrindinė vertybė.

  Maistingi
  Siūlome produktus, kuriuose yra daug augalinės kilmės baltymų, gerųjų riebalų, sudėtinių angliavandenių, skaidulų ir kitų naudingų medžiagų. Natūralūs augaliniai produktai, paprasta sudėtis, ekologiški ingredientai, kuo mažiau apdorojimo gamybos procese – visa tai užtikrina mūsų gaminių vertingas maistines savybes.

  Geresni
  Siekiame gaminti produktus, kurie būtų tiesiog geresni - skoniu, kokybe, sudėtimi, pakuote ir kiekvienu gamybos žingsniu, kurį atidžiai kontroliuojame, tam kad tu galėtum mėgautis sveikesniu gyvenimo būdu.
   

  Prekių nėra.