Prekių katalogas

ŠamŪkis

 • ŠamŪkis – sveikai ir atsakingai užaugintas šamas


  Šeimos įmonė, įsikūrusi vidurio Lietuvoje – Akademijos miestelyje, Kėdainių rajone.

  Įmonės prekės ženklas – ŠamŪkis. Įmonės įkurėjai yra ūkininko vaikų – sesės ir brolio šeimos, siekiančios dirbti ir kurti darbo vietas savo krašte. Įmonė yra socialiai atsakinga – remia kaimo bendruomenę, kultūrors ir sporto renginius, oficialiai savo produkcijai taiko nuolaidas kariams, šauliams ir kitiems KAM dalyviams.

  Pagrindinė įmonės veikla – žuvies auginimas, gurmaniškų šamo produktų gamyba. Įmonė 2015 m. pasinaudojo ES parama ir įrengė inovatyvų aplinką tausojantį akvakultūros ūkį – uždaroje sistemoje baseinuose augina afrikinius šamus (lot. Clarias gariepinus). Šamai auginami sveikai ir atsakingai – naudojamas tyras gręžinio vanduo, prasifiltravęs per požeminius sluoksnius, sudėtyje neturintis kenksmingų medžiagų. Vanduo juda uždaru ciklu, tas pats vanduo filtruojamas, valomas ir naudojamas vėl, tad tausojami pasaulyje senkantys vandens ištekliai. Žuvis maitinama sertifikuotais bio organiniais pašarais, kurių sudėtyje nėra hormonų, antibiotikų (patvirtina ir gamintojo sertifikatai, ir Lietuvos VMVT tyrimai).

  Rinkdamiesi ŠamŪkio produkciją:

  – prisidedate prie aplinkos tausojimo;

  – papildote natūralaus vitamino D atsargas (šamas yra turtingas vitaminu D),

  – papildote natūralaus kalcio atsargas (100 g šamo mėsos yra 63,5 mg kalcio),

  – valgote sveikesnį maistą be pridėtinių konservantų, bei kuriame yra mažiau riebalų, cukrų, druskos arba daugiau maistinių skaidulinių medžiagų, nei kituose tos pačios grupės produktuose,

  – prisidedate prie darbo vietų kūrimo ir išsaugojimo Lietuvos provincijoje. 

  Prekių nėra.