Prekių katalogas

Stragių Ekologinis ūkis

 • Stragių ekologinis ūkis, Leonpolio kaimas, Deltuvos seniūnija, Ukmergės raj.                                                                                                                                                                                                                                                                                          

  Mūsų šeima viena pirmųjų Lietuvoje susidomėjo ekologine žemdirbyste. Vincento Stragio ekologinis ūkis sertifikuojamas jau nuo 1999 m., jame dirba visa šeima. 2007 metais savo ekologinį ūkį užregistravo ir jaunoji ūkininkė Ieva Stragytė. Esame gavę padėkos bei garbės raštų už ekologiškų daržovių auginimą, kasmet plečiame savo asortimentą. Daržovių auginame 16 ha.

  Auginame daugiau nei 30 pavadinimų daržovių (įvairūs žalumynai, ropės, morkos, bulvės, juodieji ridikai, kopūstai, burokėliai ir daug kitų), asortimentas priklauso nuo sezoniškumo.
  Ekologiškai ūkininkaujant nenaudojamos sintetinės trąšos ir pesticidai, o taikomos technologijos pagrįstos augalų įvairove, sėjomainomis, natūralios kilmės mineralinių ir organinių trąšų naudojimu, natūraliais piktžolių, ligų ir kenkėjų kontrolės metodais.
  Ne visi susimąsto kiek reikia laiko ir pastangų, kad išauginti ekologiškas daržoves. Ekologija tai ne žodžių žaismas ar tuščia frazė – tai sunkus ūkininko darbas, jo investicijos, išlaidos, tai aplinkos apsauga, tai nauda žmogaus – vartotojo (valgytojo) sveikatai.
  Mes tikim tuo ką darom.