Prekių katalogas

Svarainiukas

  • Svarainių privatus šeimos ūkis įkurtas Klaipėdos rajone atokiau nuo miesto. Ūkyje nebuvo naudojamos jokios trąšos kaip herbicidai, fungicidai ar insekticidai. Svarainiai šiame ūkyje duoda jau ne pirmą derlių, tačiau tik šiemet buvo sugalvota šiuo gėriu pasidalinti su aplinkiniais.

    „Svarainius auginom ir išpuoselėjom su didžiausia meile sveikam ir gyvybingam gyvenimui! Tai netik sveikas, bet ir išskirtinis savo skoniu gaminys, suteiks jėgų Jums ir Jūsų šeimos nariams, šaltos žiemos dienomis ir vakarais.“

    Svarainiai sirupe yra pagaminti be jokių įmantrių apdirbimo būdų. Pagal senovinį receptą: su meile užauginome, nuskynėme, nuplovėme, atrinkome, supjaustėme, sumaišėme su cukrumi, brandinome bačkutėse, o vėliau išpilstėme į stiklainius Jūsų džiaugsmingam vartojimui.

    Svarainių nauda mūsų organizmams yra neabejotina, nes nedaug augalų savo naudingosiomis savybėmis gali prilygti svarainiams. Įvairioms ligoms gydyti vartojami ir vaisiai, ir sėklos, ir lapai. Nebe reikalo svarainis dar vadinamas Lietuvos citrina. 

    Prekių nėra.